ساعت :

06:57

تاریخ :

29 تیر 1403

سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند

شهردار بیرجند از سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بازدید نمود.

به گزارش مسئول روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر ؛ دکتر مهدی بهترین در این بازدید بر ضرورت توجه به معیشت، سلامت و امنیت شغلی رانندگان حوزه حمل و نقل تأکید کرد و گفت:  شهرداری باید به سمتی حرکت کند که مشکلات رانندگان به حداقل برسد.

شهردار بیرجند در جریان این بازدید بر نظارت جدی و مستمر در نحوه خدمات دهی به مسافران تاکید نمود و گفت: توسعه، نوسازی و ارتقای سطح کیفی خدمات ناوگان حمل و نقل درون شهری یکی از مهمترین دغدغه ها و اولویت های مدیریت شهری است و ما تمام تلاش خود را برای تحقق این امر ضروری، به کار می بندیم.

دکتر بهترین به ارتقاء کیفیت خدمات ناوگان حمل و نقل ، زمان بندی، خدمات الکترونیکی و … اشاره کرد و  افزود: با توجه به افزایش جمعیت شهر و باز شدن مدارس و دانشگاهها  باید تدبیری اساسی برای توسعه ناوگان حمل و نقل اندیشیده شود تا مشکلات در این حوزه به حداقل کاهش یابد.

لازم به ذکر است در این بازدید بر رسیدگی مطلوب و شایسته به مطالبات شهروندی تاکید و مقرر شد نظارت بر نحوه خدمات دهی در پایانه ها از سوی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری به طور مستمر و بیش از پیش به انجام برسد و  در پایان جمعی از پرسنل سازمان به بیان نقطه نظرات و مشکلات این حوزه پرداختند.

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند

حوزه حمل و نقل بار
حوزه تاکسیرانی
امور اداری
امور مالی و کارپردازی
نقلیه و تعمیرگاه